Про підприємство

Наше підприємство було створено в 1946 році, як спеціалізоване підприємство з пошиття спецодягу. Метою створення була трудова і соціальна реабілітація інвалідів зі слуху.

У 1969 році було побудовано нове виробниче приміщення фабрики за адресою м. Чернігів, вул. Академіка Павлова, 1. Будівля пошивочного цеху, обладнання, кваліфіковані фахівці – все це робило підприємство одним з кращих у своїй галузі, без знижки на те, що серед працюючих більшість інваліди. У той час продукція, що випускалась, була широко відома не тільки в Україні, а також і у багатьох регіонах Радянського Союзу.

Сьогодні підприємство УВП УТОГ – великий український виробник більше ста найменувань товарів широкого споживання: постільна білизна, нічні сорочки, халати, робочі костюми, брюки, вітровки, модні куртки, пальто та інші. До cпецодягу, що традиційно виробляється, додалося багато нових видів продукції: для медиків, працівників торгівлі та побутового обслуговування. На теперішній час наше підприємство відповідає заявленим технічним характеристикам, європейським стандартам якості і безпеки. Оснащення виробництва універсальними і спеціальними швейними машинами фірм JUKI, ZINGER, Minerva, розкрійним обладнанням, пресом для дублювання, волого-тепловим устаткуванням фірми Naomoto, дозволяє відшити 2000 одиниць виробів протягом місяця при високій якості виконання. На даний момент на виробництві працюють понад 70 осіб.

Розробкою нових моделей займається власна лабораторія з комп’ютерним проектуванням і висококваліфікованими фахівцями. Для виробництва нашої продукції використовується тільки якісна сировина: бавовна, віскоза, поліефір, текстильні полотна та інші. УВП УТОГ постійно бере участь в тендерах, що проводяться різними відомствами, і з честю справляється з виконанням поставленого обсягу робіт.

Нашими замовниками є: міські, обласні та районні лікарні, інші медустанови, великі і середні будівельні компанії України, навчальні заклади, дитячі садки, охоронні фірми. Покупці міста і області добре знають нашу продукцію і віддають їй перевагу за високу якість і доступні ціни. Товари, вироблені підприємством, можна придбати великим або дрібним гуртом і в роздріб, готових зі складу і на замовлення, а також в мережі наших магазинів як на території самого підприємства, так і в місті.

Підприємство здобуло великий досвід роботи за давальницькою схемою з відомими західними фірмами і має потенціал для подальшого зростання інтенсивності виробництва. Ми чекаємо Ваших пропозицій про співпрацю як в плані придбання готової продукції, так і розробці та пошиттю партій на замовлення.