Оренда

Підприємство здає в оренду наступні приміщення, які знаходяться на території підприємства (вул. Академіка Павлова, 1). З питань оренда звертатись за номерами: +38 (097) 070-66-10, +38 (063) 49-55-910, +38 (066) 950-31-10.

Офісне приміщення №1

Офісне приміщення загальною площею 14.3 кв.м розташоване на першому поверсі будівлі, вхід загальний. В приміщенні проведено ремонт, метало-пластикое вікно, лінолеум, підвісна стеля. З меблів: дві шафи, три підвісні полиці, можна розмістити три столи.

Офісне приміщення №2

Офісне приміщення загальною площею 52 кв.м розташоване на першому поверсі будівлі, вхід загальний. Приміщення з ремонтом, підвісна стеля, лінолеум. Приміщення також придатне для проведення семінарів, майстер-класів та аналогічних заходів (почасово).

Офісне приміщення №3

Приміщення площею 14,3 кв.м знаходиться на другому поверсі будівлі, оздоблене метало-пластиковими вікнами, після ремонту. Для цього приміщення передбачено окремий санвузол. Поряд також є приміщення під оренду, без ремонту, загальною площею 10,3 кв.м.

Виробниче/складське приміщення

Приміщення площею 71,5 кв.м може використовуватись для виробництва або як складське приміщення, зараз на стадії закінчення ремонту. Має свій окремий санвузол, високі стелі. Додатково можна використовувати суміжну кімнату площею 15 кв.м. Знаходиться на першому поверсі та має окремий вхід з території підприємства, вхідні двері металеві. Цілодобова охорона, приміщення знаходиться під сигналізацією.

Складське приміщення

Складське приміщення загальною площею 28,3 кв.м знаходиться в будівлі складів на території підприємства. Приміщення отоплюється та має високі стелі (до 6м). Цілодобова охорона, приміщення знаходиться під сигналізацією.