Оренда

Підприємство здає в оренду наступні приміщення, які знаходяться на території підприємства (вул. Академіка Павлова, 1). З питань оренда звертатись за номерами: +38 (097) 070-66-10, +38 (063) 49-55-910, +38 (066) 950-31-10.

Офісне приміщення №1

Офісне приміщення загальною площею 14.3 кв.м розташоване на першому поверсі будівлі, вхід загальний. В приміщенні проведено ремонт, метало-пластикое вікно, лінолеум, підвісна стеля. З меблів: дві шафи, три підвісні полиці, можна розмістити три столи.

На даний час приміщення здано в оренду!

Офісне приміщення №2

Офісне приміщення загальною площею 52 кв.м розташоване на першому поверсі будівлі, вхід загальний. Приміщення з ремонтом, підвісна стеля, лінолеум. Приміщення також придатне для проведення семінарів, майстер-класів та аналогічних заходів (почасово).

На даний час приміщення здано в оренду!

Офісне приміщення №3

Приміщення площею 14,3 кв.м знаходиться на другому поверсі будівлі, оздоблене метало-пластиковими вікнами, після ремонту. Для цього приміщення передбачено окремий санвузол. Поряд також є приміщення під оренду, без ремонту, загальною площею 10,3 кв.м.

На даний час приміщення здано в оренду!

Офісне приміщення №4

Офісне приміщення площею 24 кв.м (2,7х9,0), знаходиться на другому поверсі будівлі, вхід загальний. Приміщення з ремонтом, підвісна стеля “Армстронг”, пластикове вікно, на підлозі лінолеум, багато розеток.

Виробниче/складське приміщення

Приміщення площею 71,5 кв.м може використовуватись для виробництва або як складське приміщення, зараз на стадії закінчення ремонту. Має свій окремий санвузол, високі стелі. Додатково можна використовувати суміжну кімнату площею 15 кв.м. Знаходиться на першому поверсі та має окремий вхід з території підприємства, вхідні двері металеві. Цілодобова охорона, приміщення знаходиться під сигналізацією.

На даний час приміщення здано в оренду!

Виробниче приміщення

Приміщення площею 52 кв.м. Може бути використане для виробництва або як складське приміщення. Має високі стелі, знаходиться на другому поверсі. Цілодобова охорона.

На даний час приміщення здано в оренду!

Складське приміщення

Складське приміщення загальною площею 28,3 кв.м знаходиться в будівлі складів на території підприємства. Приміщення отоплюється та має високі стелі (до 6м). Цілодобова охорона, приміщення знаходиться під сигналізацією.

На даний час приміщення здано в оренду!